Житлові блок-контейнери

https://container.in.ua/wp-content/uploads/2022/10/Budova-kontejnera-1-scaled.jpg
https://container.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-26-17.16.03.jpeg

Контейнер для проживання

Розмір 6055х2435 Н-2900 або 7000х3000 Н-2900

Ми пропонуємо комфортні контейнери для проживання будівельних бригад або облаштування штабів будівництва на об’єктах по всій Україні. Комплектуємо всім необхідним. Доступна ціна, швидка доставка та монтаж.

Ціна продажу : від 198 400,00 грн

Оренда : від 3 900,00 грн

Роздягальня модульна з туалетом та душовим боксом

Розмір 6055х2435 Н-2900 або 7000х3000 Н-2900

Розбірні контейнери завдяки своїй технології дозволяють в короткі терміни отримати компактні, обладнані всім необхідним модулі за вашим індивідуальним проектом. Розробка проекту, доставка, монтаж модульних контейнерів по всій Україні.

Ціна продажу : від 248 900,00 грн

Оренда : за запитом

https://container.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/Rozdil-zhytlovi-2.jpg
https://container.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-27-13.08.15.jpeg

Прорабська з сантехнічною кімнатою

Розмір 6055х2435 Н-2900 або 7000х3000 Н-2900

Контейнер з туалетом та душовою кабіною це рішення 3 в 1, котре дозволяє заощадити на кількості контейнерів та місці їх розміщення, але при цьому створити комфортні умови для проживання та роботи на будівельному майданчику.

Ціна продажу : від 248 640,00 грн

Оренда : від 4 600, 00 грн

Пост охорони

Розмір 2400х2400 Н-2630 або 3000-2435 Н-2900

Для організації посту охорони, КПП, пункту пропуску на будівельних, громадських або житлових об’єктах у нас завжди в наявності модульні пости охорони. Привабливий зовнішній вигляд, надійна конструкція та легке переміщення постів охорони з сендвіч панелей – оптимальне рішення та співвідношення ціна/якість.

Ціна продажу : від 147 600,00 грн

Оренда : від 2 500,00 грн

https://container.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/Rozdil-Budivelni-4.png

Будівельні і житлові контейнери в Україні

Будівельні і житлові контейнери в Україні – це оптимальний варіант тимчасового житла для будівельної бригади або робітників на виробництві за містом. У них є всі умови для комфортного побуту – комунікації, тепло, світло, достатня площа і оздоблення. Від звичайного будинку відміну модульної побутівки – вартість, вона буде істотно меншою.

Як використовуються будівельні і житлові контейнери?

Будівельні і житлові контейнери знайшли широке застосування на будмайданчиках, виробництвах, які розташовані далеко від міста, фермерських господарствах в період збирання врожаю. Тобто там, де потрібно організувати нормальні умови проживання для працівників, які не можуть після зміни відправитися додому поспати, прийняти душ і відпочити. Природно, що в них повинні бути комфортні умови, – в повній відповідності з санітарними нормами. У наших контейнерах вони є.

Модульні контейнери для будмайданчиків і виробництв бувають різними, – в залежності від їх функціонального призначення:

– контейнери для проживання. Використовується для проживання будівельників або в якості штабу будівельної бригади. Усередині модуль обладнають всім необхідним – комплектація проводиться за запитом, тому може відрізнятися. Зазвичай це ліжка, зона для приготування і вживання їжі, зберігання особистих речей.

– модульна роздягальня, обладнана душем і туалетом. Такий модуль призначений для дотримання санітарно-гігієнічних норм і нормального побуту співробітників. У ньому можна прийняти душ, попрати одяг. Унікальні технології будівництва забезпечують необхідний рівень вологостійкості, тепла, правильне і зручне розташування сантехніки всередині.

– модуль для прораба з санвузлом. Це зручне рішення, яке дозволяє скоротити кількість вагончиків на майданчику. Санвузол і простір для роботи виконроба розділені перегородками. Комплектація може відрізнятися: робоча зона може бути виконана як класичний кабінет або бути обладнана ліжками для проживання.

– пост охорони. Модульні контейнери для охорони будуть потрібні не тільки на будмайданчиках, а й в ЖК, ТРЦ, інших комерційних об’єктах. Вони привабливі зовні і дуже ергономічні. Усередині тепло навіть в зимову пору.

Переваги побутівки з контейнерів

У контейнерного будівництва широкий список достоїнств. Розглянемо лише головні серед них:

– низька вартість. Будівельний і житлової контейнер обійдеться мінімум в 2 рази дешевше, ніж будівництво найпростішої  побутівки традиційним способом;

– економія часу. Контейнер під замовлення можна виготовити всього за 2 дні, а для його установки досить просто поставити його на пряму поверхню на вашому об’єкті (це може бути як грунт, так і асфальт);

– використання сучасних технологій і матеріалів, що дозволяє створити максимально комфортні умови на об’єкті;

– ергономічність. У житлових контейнерах достатня висота стель і ширина, що забезпечує комфортне проживання;

– після закінчення робіт на одному проекті, модуль можна перевести на наступний будмайданчик і використовувати багаторазово;

– екологічність. Побутівки виготовлені з безпечних для людей і навколишнього середовища матеріалів.

Конструкція і технологія виробництва будівельних і житлових контейнерів

Будівельні контейнери – це одночасно типова конструкція, але і з можливістю модифікування внутрішнього простору. За запитом можна перепроектувати їх площу, додати всередині додаткові перегородки з гіпсокартону. Внутрішнє оздоблення завжди формується за запитом замовника.

Конструкція будівельних і житлових контейнерів передбачає кілька компонентів:

– каркас, який виконується з металевих профілів;

– сендвіч-панелі, які виконують роль стін, підлоги і стелі. Із зовнішнього боку вони обшиваються оцинкованими листами – для міцності, теплоізоляції і шумоізоляції;

– двері, вікна, фурнітура;

– комунікації;

– внутрішнє оздоблення (гіпсокартон, МДФ або пластик).

Для створення максимального комфорту, стіни і підлоги модульної побутівки можна утеплити мінеральною ватою або іншими матеріалами. Усередині проведені електричні та інші комунікації, в зимовий час можна підключити електрообігрівач, є можливість готувати гарячу їжу. Можна встановити вентиляцію, санвузол.

Купівля та оренда будівельних і житлових контейнерів в Україні на вигідних умовах

У нас ви можете замовити виготовлення будівельних контейнерів або взяти модуль в оренду на кращих умовах. Замовлення готового контейнера обійдеться всього 66 тис. грн (пост охорони – дешевше). При виробництві використовуємо сучасне обладнання та матеріали, суворо контролюємо всі процеси і гарантуємо якість продукції. Дотримуємося термінів виробництва і доставки контейнера до вас на об’єкт.

Container.in.ua, 2020 ©