Офісні контейнери

https://container.in.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMAGE-2022-04-04-153429.jpg
https://container.in.ua/wp-content/uploads/2022/04/Foto-1-na-glavnoj.jpg

Мобільний офіс

Розмір 2435х6055 або 3000х6000 Н-2800

Офіс з контейнера практичне та сучасне рішення для будь-якого бізнесу. Ви отримаєте готовий до роботи офіс у відповідності з усіма вашими вимогами за 2 дні! Ми робимо доставку та монтаж по всій Україні.

Ціна продажу : від 87 400,00 грн

Оренда : від 3 000,00 грн

Офіс продажів

Розмір 4870х6055 або 6000х6000 Н-2800

Ви отримуєте комфортний для роботи офіс продажів з усіма комунікаціями за мінімум часу. Капітальний  фундамент не потрібен, контейнер достатньо встановити на рівну тверду поверхню, а при необхідності  легко та без зайвих витрат перевезти мобільний офіс продажів на нове місце.

Ціна продажу : від 174 800,00 грн.

Оренда : від 6 000, 00грн

https://container.in.ua/wp-content/uploads/2020/11/6-na-6-peregovornyj-.jpg
https://container.in.ua/wp-content/uploads/2020/11/9DOsegmg.jpeg

Магазин, кав’ярня з контейнера

Розмір 4870х6055 або 6000х6000 Н-2800

Контейнер можна легко перетворити на магазин, кав’ярню чи заклад громадського харчування в короткі терміни. Все що треба -ваші побажання по розміру і внутрішньому плануванню, ми швидко робимо доставку та монтаж і  ваш бізнес вже працює!

Ціна продажу : від 189 600,00 грн.

Оренда : від 7 000, 00 грн

Офісні контейнери в Україні

Офісні контейнери в Україні – це досить новий тип споруд, але вже досить популярний. Швидше за все, ви їх бачили і навіть можливо були всередині, – просто не знали, як була зведена така конструкція. Підприємці високо цінують модульні офіси (так часто називають такий тип контейнера), – це економний, швидкий і ергономічний варіант отримати окреме приміщення для своєї компанії.

Що таке офісний контейнер?

Офісний контейнер – це модульний об’єкт, який створений на спеціальному заводі і вже готовий до використання в якості приміщення для роботи співробітників, зустрічей з клієнтами, ефективного і продуктивного робочого процесу. У ньому є стіни, дах, облицювання підлоги, вікна, а в деяких випадках навіть меблі, – тобто все необхідне для комфортного перебування всередині протягом усього робочого дня (і це може бути більше 8 годин). Офісні контейнери екологічний і безпечні для навколишнього середовища і ергономічні всередині. По суті, вони нічим не відрізняються від традиційної будівлі, – за винятком того, що їх будівництво не вимагає великого часу (для монтажу досить 1 дня), а вартість в рази дешевше (всього від 66 тисяч гривень).

Переваги офісних контейнерів

Серед ключових переваг модульного офісу виділимо:

– демократична вартість – він обійдеться мінімум в 2 рази дешевше, ніж будівництво будівлі традиційним способом;

– найкоротші терміни – на створення типового модуля піде всього 2 дні. За такий час неможливо не тільки побудувати нову офісну будівлю, але і зробити ремонт в існуючій;

– грамотне використання простору – навіть при невеликій площі місця буде достатньо;

– сучасний дизайн, не потрібна додаткова обробка;

– простота монтажу. Все, що потрібно, – це ділянка землі, на яку буде встановлений модуль.

Варіанти використання модульного офісу: продаж, магазин, кафе

Залежно від особливостей проектування та модифікації внутрішнього простору, офісний контейнер можна використовувати в різних напрямках:

– як мобільний офіс. Це сучасне рішення, яке підійде для компанії будь-якої сфери діяльності. Всередині це може бути опен-спейс або розділений перегородками особистий простір для кожного співробітника. Готовий офіс ви можете отримати всього через два дні після замовлення;

– як точку продажів. Офіційне представництво вашої компанії, куди може прийти клієнт і оформити документи про здійснення покупки. Усередині все готово до роботи, є необхідні комунікації. Все, що потрібно для монтажу такого модуля, – ділянка землі з рівною поверхнею.

– як магазин або кафе. Модуль легко можна перетворити в магазин або невелике кафе, – просто попередьте нас про це при замовленні, і ми внесемо необхідні корективи в проект. Приміщення буде відповідати необхідним санітарним нормам – ви з легкістю отримаєте необхідні ліцензії від відповідних органів і інспекцій.

Технологія будівництва мобільного офісу

Конструкція модульного офісного контейнера стандартна і передбачає такі компоненти:

– металевий каркас;

– стіни (сендвіч-панелі);

– плоский дах;

– багатошарова підлога.

Офісні контейнери виготовляють з сендвіч-панелей, які складаються з декількох шарів. Матеріал стін виконує відразу кілька функцій: захисну, тепло- і шумоізоляційну, естетичну. Зовнішню обробку роблять з профнастилу з оцинковкою, а внутрішню – з пластикових або гіпсокартонних панелей, ДСП. Матеріал внутрішньої обробки підбирається згідно з перевагами замовника, – щоб все було максимально комфортним і відповідало очікування власника офісу.

Модульний офісний контейнер може бути різної площі, – ви без зусиль зможете підібрати необхідні габарити. Етапи його виробництва виконуються в строгій черговості:

– проектується і збирається металевий каркас;

– встановлюються сендвіч-панелі;

– монтуються вікна, двері, внутрішні перегородки;

– проводяться електромонтажні роботи;

– здійснюються оздоблювальні та декоративні роботи.

Після модульний офіс встановлюється на ділянці. Залишилося розставити меблі, встановити оргтехніку, за бажанням – повісити картини або занести горщики з кімнатними рослинами, і він повністю готовий до активної роботи колективу вашої компанії.

Офісні контейнери в Україну на замовлення: оренда і купівля на вигідних умовах

У нашій компанії ви можете замовити готовий контейнер, проектування і виготовлення мобільного офісу з урахуванням ваших побажань або взяти в оренду модуль за демократичними цінами. Ми використовуємо сучасні технології, тільки високоякісні матеріали і строго контролюємо весь процес створення мобільних офісів – від складання проекту до внутрішньої обробки. Ми гарантуємо чітке дотримання термінів і запевняємо, – ми виконаємо роботу швидше і якісніше за всіх на українському ринку.

Container.in.ua, 2020 ©