Санітарні контейнери

https://container.in.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMAGE-2022-04-04-153429.jpg
https://container.in.ua/wp-content/uploads/2020/11/Dushevaya-6h6-1-1.jpg

Комбінований сантехнічний модуль

Розмір 4870х6055 або 6000х6000 Н-2800

Щоб забезпечити комфорт на будівельних майданчиках, місцях проведення громадських заходів, базах відпочинку, виробничих територіях, сантехнічний контейнер можна купити чи орендувати на потрібний термін. Сантехнічний модульний контейнер може бути будь-якої конфігурації, містити: душові, унітази, умивальники, роздягальні, бойлери та ін. Ми організуємо швидку доставку та монтаж контейнера з усім необхідним обладнанням.

Ціна продажу та оренди : за запитом

Стандартний сантехнічний контейнер

Розмір 2435х6055 або 3000х6000 H-2800

Модульні душові та сантехнічні вузли для організації на об’єктах комфортних санітарних умов це оптимальне рішення, адже сантехнічні контейнери швидко підключаються до комунікацій, можуть встановлюватись як зовні так і всередині приміщення, не потребують капітального фундаменту. «Під ключ» організуємо доставку та монтаж мобільного душового контейнера стандартного типу або за індивідуальним замовленням.

Ціна продажу та оренди : за запитом

https://container.in.ua/wp-content/uploads/2020/11/FOlt3iE4.jpeg
https://container.in.ua/wp-content/uploads/2020/11/ywt-KeFA.jpeg

Блок контейнер з туалетом

Розмір 2435х6055 або 3000х6000 Н-2800

Сфера використання контейнерів з туалетами дуже широка від приватного сектора та спорт-комплексів, до великих промислових та будівельних об’єктів. Придбати чи орендувати-санітарний модуль-вирішувати вам,  ми виготовляємо сантехнічні блок контейнери будь-якого ступеня важкості та в короткі  терміни робимо доставку та монтаж. Призначення модуля може бути різним: туалети, душові, роздягальні, комбіновані санвузли.

Ціна продажу : від 113 640,00 грн

Оренда : від грн 3 500,00 грн.

Санітарні контейнери

Санітарні контейнери в Україні – це не тільки турбота про своїх співробітників, але і вимога національного законодавства. Власник бізнесу зобов’язаний подбати, щоб у персоналу були необхідні умови для життя, і природні процеси життєдіяльності не забруднювали навколишнє середовище. По суті, санітарний контейнер на сьогоднішній день – єдина альтернатива, яка зможе забезпечити необхідний рівень комфорту.

Що таке санітарний контейнер?

Санітарний контейнер – це один з головних елементів у системі контейнерних будівель. Вони використовуються на будмайданчиках, в місцях громадського використання, на ринках.

Санітарний контейнери прийшли на зміну «дачним туалетам» і переробленим металевим конструкціям і забезпечують куди більший рівень комфорту. Це сучасне рішення, – дійсно, дари цивілізації. Крім туалету, вони включають душові кабіни та роздягальні. Усередині тепло, є електрика, – їх можна використовувати для прийняття душу і в зимовий час без ризику переохолодження і хвороби.

Санітарні контейнери використовуються в різних сферах:

– на будівельних майданчиках;

– на виробництвах;

– в стаціонарних спортивних комплексах і при проведенні масштабних спортивних заходів;

– під час масових заходів;

– в приватному секторі, на дачних і присадибних ділянках;

– в місцях громадського користування.

Технологія будівництва та облаштування санітарного контейнера

Санітарний контейнер представляє собою каркас з металевих профілів, на які встановлені сендвіч-панелі. Зовні вони обшиті оцинкованими листами, які забезпечують міцність, виконують теплоізоляційні і звукоізоляційні функції. Додатково стіни, підлогу і стелю санітарних контейнерів покривають гідроізоляційними матеріалами, а якщо ви плануєте використовувати їх взимку – варто утеплити мінеральною ватою. Всередині є всі необхідні сантехнічні комунікації (подача, нагрів води і водовідведення), електрика, світло, розетки. Будь-який з видів контейнера можна обладнати бойлером і опалювальними приладами.

Види санітарних контейнерів

Залежно від площі будівельного майданчика, кількості співробітників і специфіки процесу, необхідно підібрати санітарний контейнер, який буде максимально відповідати вимогам і забезпечить потреби персоналу. Такі модулі бувають декількох типів:

– комбінований сантехнічний модуль. Крім основних зручностей, може містити роздягальні, місце для переодягання та зберігання одягу. Такі блоки будуть корисними не тільки на будівельних майданчиках, а й під час проведення спортивних, військових, тренувальних зборів, спортивних змагань.

– стандартний сантехнічний контейнер. Їх можна використовувати не тільки на вулиці, але і зовні приміщень, в яких не створені умови для стаціонарної установки сантехніки. Всередині є душові кабіни, мийки, унітази. Комплектація може відрізнятися, модуль обладнають за індивідуальним замовленням – в залежності від потреб замовника.

– блок контейнер з туалетом. Такий контейнер розділений на кілька частин: робочий простір, який можна використовувати як кабінет або місце для зустрічей з клієнтами, житлова зона і сантехнічний модуль з туалетом і мийкою. Також при модифікації простору такі контейнери можна обладнати під магазин або точку громадського харчування.

Переваги санітарних контейнерів

Основні переваги санітарних контейнерів полягають в наступному:

– низька вартість. Вони дійсно доступні. Якщо модуль потрібен вам на невеликий час, ви можете взяти його в оренду;

– відповідність міжнародним стандартам санітарної гігієни і ергономіки;

– це готове рішення. Не потрібне проведення капітального ремонту, модуль відразу готовий до використання. Монтаж сантехнічних та електричних комунікацій на місці займає мінімальний час, виготовити контейнер можна всього за 2 дні;

– індивідуальний підхід. У кожному разі при виготовленні контейнера враховуються побажання, простір усередині можна модифікувати, комплектація обладнанням проводиться тільки за запитом замовника.

Чому варто замовити санітарний контейнер у нас?

У нас ви можете замовити санітарні контейнери на вигідних умовах. Вся продукція сертифікована і повністю відповідає національним та міжнародним нормам санітарної гігієни. Модулі укомплектовуються усіма комунікаціями, інженерним і побутовим обладнанням – ми створюємо блоки «під ключ». Контейнери мають привабливий зовнішній вигляд зовні і оздоблення всередині. Організуємо монтаж модуля на вашому об’єкті в найкоротші терміни. Також надаємо послуги з оренди модулів на короткий або тривалий термін з можливістю викупу.

Container.in.ua, 2020 ©